O firmie Super Hydraulik Wrocław

hydr-1

Duże doświadczenie pomaga nam w wykonywaniu różnorodnych zadań, staramy się doradzać naszym klientom najlepsze rozwiazania w celu sprawnej i szybkiej obsługi. Współpracujemy z największymi hurtowniami i producentami w branży grzewczej, oraz komponentów potrzebnych do ich montażu: kominów, przewodów wodnych i gazowych, instalacji elektrycznej, wodnej oraz klimatyzacyjno grzewczej co pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania oraz zastosować zadawalające ceny dla każdego klienta w zależności od jego potrzeb.

Profesjonalne instalacje gazowe, wodne, grzewcze czy kanalizacyjne są na wyciągnięcie ręki.
Potrzebujesz pomocy z urządzeniami grzewczymi w budynkach mieszkalnych, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych lub lokalach użytkowych? Zgłoś się do nas! Zadbamy również o odpowiednie ogrzewanie, gdyż zajmujemy się też montażem kotłów gazowych, junkersów, kotłów i piecy węglowych oraz na eko groszek. Podłączamy instalacje do pomp ciepła, montujemy instalacje solarne, instalujemy systemy grzewcze grzejnikowe oraz podłogowe.

Duże doświadczenie pomaga nam w wykonywaniu różnorodnych zadań, staramy się doradzać naszym klientom najlepsze rozwiązania w celu sprawnej i szybkiej obsługi. Współpracujemy z największymi hurtowniami i producentami w branży grzewczej, oraz komponentów potrzebnych do ich montażu: kominów, przewodów wodnych i gazowych, instalacji elektrycznej, wodnej oraz klimatyzacyjno grzewczej co pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania oraz zastosować zadowalające ceny dla każdego klienta w zależności od jego potrzeb. Gwarantujemy wykonywanie prac na najwyższym poziomie i zadowolenie naszych klientów. Sprawdź profesjonalne usługi gazowe, hydrauliczne lub inne. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

img

Wykonujemy specjalistyczne usługi:

  • Usługi hydrauliczne grzewcze instalatorskie.
  • Usuwamy awarie instalacji gazowych: naprawiamy, wymieniamy, remontujemy i modernizujemy wszelkie instalacje gazowe w mieszkaniach, domach, budynkach.
  • Podłączamy kuchnie gazowe do instalacji gazowych, instalujemy płyty gazowe oraz elektryczne i indukcyjne, po podłaczeniu sprawdzamy szczelność na wypadek wycieku gazu.
  • Zajmujemy się montażem kotłów gazowych stojących i wiszących, podłączamy je do instalacji gazowej, wodnej, oraz robimy rozruch tzw. pierwsze uruchomienie wraz z podbiciem gwarancji.
  • Montujemy podgrzewacze gazowe, termy na gaz, junkersy.
  • Wykonujemy nowe instalacje gazowe w mieszkaniach, budynkach zgodnie z projektem.
  • Robimy przeróbki instalacji gazowych - skracanie i przedłużanie.
  • Wykonujemy pomiar szczelności instalacji gazowych.
  • Mamy uprawnienia do wykonywania głównej próby gazowej, wystawiamy protokoły do gazowni w celu podłączenia licznika gazowego.
  • Uszczelniamy przecieki gazowe oraz naprawiamy uszkodzoną instalację gazową.

Oferujemy szybki dojazd do klienta nawet tego samego dnia.

Obsługujemy mieszkańców:

Wrocław, Trzebnica, Wisznia Mała, Oleśnica, Bielany Wrocławskie, Wrocław Śródmieście, Wrocław Stare Miasto, Wrocław Krzyki, Wrocław Psie Pole, Wrocław Fabryczna, Biskupin, Dąbie, Nadodrze, Ołbin, Grunwald, Sępolno, Zacisze, Zalesie, Szczytniki, Borek, Dworek, Gaj, Glinianki, Huby, Klecina, Księże Małe, Księże Wielkie, Ołtaszyn, Opatowice, Partynice, Tarnogaj, Wojszyce, Karłowice, Kleczków, Kłokoczyce, Kowale, Ligota, Lipa Piotrowska, Osobowice, Pawłowice, Polanka, Polanowice, Poświętne, Pracze Widawskie, Rędzin, Różanka, Sołtysowice, Strachocin, Swojczyce, Świniary, Widawa, Wojnów, Zakrzów, Zgorzelisko, Gądów Mały, Grabiszyn, Grabiszynek, Kozanów, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce, Popowice, Stabłowice, Strachowice, Złotniki, Żerniki.

Branding
img

Posiadamy pełne wymagane uprawnienia energetyczne eksploatacyjne i dozorowe potrzebne do montażu i kontroli instalacji elektrycznych i gazowych, mamy autoryzację do uruchomień urządzeń gazowych takich Firm jak:

logo

Copyright © 2014 | Super Hydraulik Wrocław | Polityka Prywatności | Projekt strony | Licznik odwiedzin: |