Kotły Viessmann Super Hydraulik Wrocław

Kotły Viessmann Super Hydraulik Wrocław

Zobacz też kotły firm:

Termet Vaillant Buderus Junkers

VIESSMANN VITOPEND 100 2 - FUNKCYJNY

kociol Kocioł gazowy dwufunkcyjny z otwartą komorą spalania z moodulowanym palnikiem atmosferycznym przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia, o mocy 10,7-24,8 KW. Wydajny, trwały, atrakcyjny cenowo, jeden z najmniejszych i najbardziej cichych kotłów grzewczych w tej grupie produktów. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i zwartej budowie kocioł idealnie nadaje się do zainstalowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Szczególnie wygodny w montażu dzięki niewielkiemu ciężarowi i systemowi połączeń Multi-Steck. Nie wymaga zachowania żadnych odstępów serwisowych. Dzięki wysokiej sprawności 91% sklasyfikowany jako niskotemperaturowy kocioł grzewczy zgodny z Dyrektywą EU 92/42.

Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej.

kociol

Wysoka wydajność wersji dwufunkcyjnej 11 litrów/min i stabilna temperatura c.w.u., dzięki systemowi elektronicznej regulacji. Szczególnie wygodny w konserwacji i obsłudze.

Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck: wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu. Niezawodny i długowieczny - Made in Germany.

Jako producent z długoletnim doświadczeniem w wielkoseryjnej produkcji kotłów wiemy od czego zależy trwałość i niezawodość kotłów grzewczych. Również w przypadku szczególnie atrakcyjnego cenowo kotła Vitopend 100-W konsekwentnie realizujemy nasze wymagania dotyczące jakości i sprawności produktów. Dlatego wiszące kotły grzewcze marki Viessmann są synonimem nie tylko innowacyjnej techniki i sprawności, ale przede wszystkim niezawodności i długowieczności.

Łatwa obsługa
Proste w obsłudze pokrętła umożliwiają szybkie nastawianie temperatury wody grzewczej i wody użytkowej. Na uniwersalnym przyrządzie (termometr / manometr) można odczytać aktualną wartość ciśnienia w instalacji oraz temperaturę wody grzewczej. Vitopend 100-W posiada wbudowany system diagnostyczny, umożliwiający na podstawie sygałów diod identyfikację trybów pracy i stanów awaryjnych. W kotłach Vitopend 100-W wbudowany jest elektroniczny regulator obiegu kotłowego do pracy z podwyższoną temperaturą wody kotłowej, z wbudowanym systemem diagnostycznym i systemem ochrony przed zamarzaniem.

Wygodne sterowanie ogrzewaniem z dowolnego pomieszczenia.

Kocioł Vitopend 100-W może współpracować z termostatem pokojowym:

  • Vitotrol 100 typ UTDB - Termostat pokojowy do sterowania temperaturą instalacji w pomieszczeniu głównym (wiodącym)
  • Vitotrol 100 typ UTDB-RF - Dobowy termostat zegarowy z wbudowanym zegarem sterującym (analogowym)

Doskonale wzajemnie dopasowane elementy montażowe.
Do połączenia urządzenia z instalacją wodną i gazową dostępne są dwa zestawy montażowe z prostymi podejściami do każdej instalacji lub z kątowym podejściem. Dla oszczędności miejsca pod kotłem i podniesienia estetyki urządzenia można zastosować dopasowaną wzorniczo do kotła osłonę armatury.

Montaż i uruchomienie.
Vitopend 100-W można zamontować i uruchomić wykonując zaledwie kilka czynności. Gazowe kotły wiszące Vitopend 100-W zostały tak zaprojektowane, aby ich montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.

  • Montaż kotłów gazowych wiszących i stojących
  • Autoryzowany rozruch (pierwsze uruchomienie)
  • Wymiana kotłów gazowych na nowe kotły
  • Montaż kotłów gazowych kondensacyjnych
  • Montaż wkładów kominowych potrzebnych do kotłów z zamkniętą komorą spalania
  • Przegląd coroczny, konserwacja i serwis kotłów gazowych: Vaillant, Buderus, Viessmann
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz autoryzacje większości obecnych na polskim rynku producentów - dzięki czemu wybierając nas wiedzą Państwo, że wybrali dobrze!

W swojej działalności korzystamy z najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia naszych pracowników. Dzięki temu możemy zaspokajać zróżnicowane potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gwarancja jakości i bezpieczeństwa oraz profesjonalna obsługa to nasze atuty.

Kompleksowy montaż kotłów C.O. w mieszkaniach, biurach oraz domach jedno i wielorodzinnych.

Zamów usługę

Copyright © 2014 | Super Hydraulik Wrocław | Polityka Prywatności | Projekt strony | Licznik odwiedzin: |