Kotły Junkers Super Hydraulik Wrocław

Kotły Junkers Super Hydraulik Wrocław

Zobacz też kotły firm:

Termet Viessmann Vaillant Buderus

GAZOWE PODGRZEWACZE WODY - JUNKERSY

kociol Bardzo popularne urządzenia stosowane w mieszkaniach oraz łazienkach czy kuchniach. Służą tylko do przepływowego podgrzewania wody, włączają się gdy tylko odkręcamy kran, a po jego zamknięciu wyłączają się. W dzisiejszych czasach odchodzi się już od podgrzewaczy gazowych ze świeczką dyżurną, zastepując je zapalarkami pizoelektrycznymi na baterię czy hydrogenerami.

Najbardziej polecanymi przez naszą firmę i według nas najbardziej niezawodnymi urządzeniami tego typu są:

img

VAILLANT atmoMAG mini XI

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody. Wersja elektroniczna zasilana bateryjnie Do zaopatrzenia w wodę domowych instalacji c.w.u., przy założeniu poboru ciepłej wody w jednym punkcie (lub maks. 2 punktach) jednocześnie (ograniczony wydatek c.w.u.). Powszechnie stosowany w mieszkaniach. Wersja o zmniejszonych wymiarach (mini) z wyświetlaczem LCD.

img

JUNKERS WRDP 14 - 2B

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody marki Junkers to ponad 100 lat doświadczenia w dostarczaniu ciepłej. Tradycja połączona z najnowszą technologią gwarantuje długoletnie i bezawaryjne użytkowanie. Podgrzewacze przepływowe wody marki Junkers otrzymały wyróżnienie Złoty Laur Klienta w latach 2006-2008 i w związku z tym w 2008 roku zostały uhonorowane tytułem Grand Prix. W 2009 roku w kategorii przepływowe ogrzewacze wody Junkers już po raz czwarty zajął pierwsze miejsce, zdobywając ogólnopolskie złote godło „Laur Klienta 2009”.

img

TERMET ELECTRONIC G 19 - 02

Wyrób Polski wyprodukowany w Świebodzicach w Fabryce z długoletnimi tradycjami, posiada zapłon elektroniczny z baterii, bardzo oszczędna praca ze względu na wyeliminowanie świeczki dyżurnej, automatycznie regulowana moc urządzenia, atrakcyjna szata wzornicza, najnowszej generacji zintegrowana armatura wodno-gazowa miedziany wymiennik ciepła, pełny system zabezpieczeń: jonizacyjna kontrola płomienia.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz autoryzacje większości obecnych na polskim rynku producentów - dzięki czemu wybierając nas wiedzą Państwo, że wybrali dobrze!

W swojej działalności korzystamy z najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia naszych pracowników. Dzięki temu możemy zaspokajać zróżnicowane potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gwarancja jakości i bezpieczeństwa oraz profesjonalna obsługa to nasze atuty.

Kompleksowy montaż kotłów C.O. w mieszkaniach, biurach oraz domach jedno i wielorodzinnych.

Zamów usługę

Copyright © 2014 | Super Hydraulik Wrocław | Polityka Prywatności | Projekt strony | Licznik odwiedzin: |